Notre équipe

Als business consultancy boutique zet Wodan & Co zich in voor duurzaam ondernemerschap en het ondersteunen van ondernemingen bij groeispurten of herstructurering. Maar Wodan & Co is meer dan dat: onze consultants zetten zich evenzeer in voor de persoon achter het bedrijf als voor het bedrijf zelf. Want een ondernemer die gemoedsrust heeft en zeker is van zijn zaak, staat des te sterker aan het roer. Duurzame verandering wordt sneller bereikt met een persoonlijke aanpak, en laat dat nu net onze sterkte zijn.

L'équipe

Wouter Danckaert

Founder & Strategy Consultant

Un chef d'entreprise visionnaire, passionné par l'entrepreneuriat et aimant le chocolat et le vélo.

Connectez-vous sur LinkedIn
wouter@wodan-and-co.com

Dimitri Bettoni

Strategy Consultant

Un entrepreneur pursang, en plus de travailler assidûment, consacre beaucoup de temps au sport et à ses filles adolescentes en pleine croissance.

Connectez-vous sur LinkedIn
Dimitri@wodan-and-co.com

 

Shana Egaña Viteri

Business Consultant

Une consultante efficace et organisée qui fait même travailler son cerveau pendant son temps libre avec toutes sortes de jeux de plateau.

Connectez-vous sur LinkedIn
shana@wodan-and-co.com

Lotte Vanmaele

Business Analyst

Une jeune consultante motivée qui travaille dans les coulisses pour s'assurer que tout est parfait et qui aime se détendre à la maison avec un bon film.

Connectez-vous sur LinkedIn
lotte@wodan-and-co.com

 

Arno Vermeulen

Marketeer

Un jeune rédacteur qui aime la musique et a un penchant pour les longues phrases et la bonne nourriture.

Connectez-vous sur LinkedIn
arno@wodan-and-co.com

 

Wolf Logist

Business Analyst

Een sportieve en ambitieuze consultant die zich na een stevige werkdag uitleeft in zijn muziekstudio.

Connectez-vous sur LinkedIn
wolf@wodan-and-co.com

 

Vous?

Nieuw talent is altijd welkom bij Wodan & Co. 

Niet zeker of je bij het team past? Stuur gerust een berichtje via LinkedIn of e-mail!

Fier membre de

Pouvons-nous faire quelque chose pour vous ?