Ons team

Als business consultancy boutique zet Wodan & Co zich in voor duurzaam ondernemerschap en het ondersteunen van ondernemingen bij groeispurten of herstructurering. Maar Wodan & Co is meer dan dat: onze consultants zetten zich evenzeer in voor de persoon achter het bedrijf als voor het bedrijf zelf. Want een ondernemer die gemoedsrust heeft en zeker is van zijn zaak, staat des te sterker aan het roer. Duurzame verandering wordt sneller bereikt met een persoonlijke aanpak, en laat dat nu net onze sterkte zijn.

Het team

Wouter Danckaert

Founder & Strategy Consultant

Een visionaire bedrijfsleider uit Aalst met een passie voor ondernemerschap en een liefde voor chocolade en wielrennen.

Connecteer op LinkedIn
wouter@wodan-and-co.com

Dimitri Bettoni

Strategy Consultant

Een geboren en getogen ondernemer uit het Leuvense die naast het vele werken vooral veel tijd steekt in sport en zijn opgroeiende tienerdochters. 

Connecteer op LinkedIn
Dimitri@wodan-and-co.com

 

Björn Hassert

Strategy Consultant

Een strategisch denker, wereldreiziger en gecertifieerd barista die in zijn vrije tijd vrijwillig career coach is en voornamelijk bezig is met zijn twee kids.

Connecteer op LinkedIn
bjorn@wodan-and-co.com

Shana Egaña Viteri

Business Consultant

Een efficiënte en georganiseerde consultant uit de Stille Kempen die in haar vrije tijd haar brein nog wat harder laat werken met allerlei board games.

Connecteer op LinkedIn
shana@wodan-and-co.com

Maxime Driesen

Business Consultant

Een goedlachse consultant die ervan houdt om mensen te motiveren en een competitief kantje heeft dat ze vooral toont bij het tennissen.

Connecteer op LinkedIn
maxime@wodan-and-co.com

 

Lotte Vanmaele

Business Analyst

Een jonge en gemotiveerde Limburgse die achter de schermen alles tot in de puntjes uitwerkt en thuis liefst ontspant met een goede film.

Connecteer op LinkedIn
lotte@wodan-and-co.com

 

Wolf Logist

Business Analyst

Een sportieve en ambitieuze consultant die zich na een stevige werkdag uitleeft in zijn muziekstudio.

Connecteer op LinkedIn
wolf@wodan-and-co.com

 

Arno Vermeulen

Marketeer

Een jonge schrijver uit de suikerstad met een liefde voor muziek en een zwakte voor puntkomma’s en lekker eten.

Connecteer op LinkedIn
arno@wodan-and-co.com

 

Jij?

Nieuw talent is altijd welkom bij Wodan & Co. 

Niet zeker of je bij het team past? Stuur gerust een berichtje via LinkedIn of e-mail!

Proud member of

Kunnen wij iets voor je betekenen?