Ons team

Wodan & Co zag het levenslicht in de zomer van 2019, toen Wouter Danckaert zijn ervaringen in tech spin-off Inside Matters en adviesbureau Techtomar samenbracht in zijn ultieme droom: een eigen consultancy agency waarin ondernemers in hun ambities ondersteund worden, steeds met duurzaam en ambitieus ondernemerschap voorop. Maar Wodan & Co is meer dan dat: onze consultants zetten zich evenzeer in voor de persoon achter het bedrijf als voor het bedrijf zelf. Want een ondernemer die gemoedsrust heeft en zeker is van zijn zaak, staat des te sterker aan het roer.

Het team

Wouter Danckaert

Founder & Strategy Consultant

Een visionaire bedrijfsleider met een passie voor ondernemerschap en een liefde voor chocolade en wielrennen.

Connecteer op LinkedIn
wouter@wodan-and-co.com

Björn Hassert

Strategy Consultant

Een strategisch denker, wereldreiziger en gecertifieerd barista die in zijn vrije tijd vrijwillig career coach is en voornamelijk bezig is met zijn twee kids.

Connecteer op LinkedIn
bjorn@wodan-and-co.com

Shana Egaña Viteri

Business Consultant

Een efficiënte en georganiseerde consultant die in haar vrije tijd haar brein nog wat harder laat werken met allerlei board games.

Connecteer op LinkedIn
shana@wodan-and-co.com

Wolf Logist

Business Analyst

Een sportieve en ambitieuze consultant die zich na een stevige werkdag uitleeft in zijn muziekstudio.

Connecteer op LinkedIn
wolf@wodan-and-co.com

 

Arno Vermeulen

Marketeer

Een jonge schrijver met een liefde voor muziek en een zwakte voor puntkomma’s en lekker eten.

Connecteer op LinkedIn
arno@wodan-and-co.com

 

Evi Dehaes

Stagiaire

Een gemotiveerde student Idea and Innovation Management die graag danst en zich al jaar en dag wekelijks inzet als scoutsleidster.

Connecteer op LinkedIn
evi@wodan-and-co.com

 

Beau Delfosse

Junior Business Analyst

Een ambitieuze student met een passie voor datamarketing en een diepgaande interesse in business en finance.

Connecteer op LinkedIn
beau@wodan-and-co.com

 

Jij?

Nieuw talent is altijd welkom bij Wodan & Co. 

Niet zeker of je bij het team past? Stuur gerust een berichtje via LinkedIn of e-mail!

Proud member of

Kunnen wij iets voor je betekenen?